Sıkça Sorulan Sorular

Kiralabunu, istediğin ürünü aylık kira bedeli karşılığında, ihtiyacın olan kira süresi için kiralayabildiğin bir abonelik sistemidir. Satın alarak yüksek maliyetlere katlanmak yerine kiralayarak finansman özgürlüğü ve esnekliği kazanmana yardımcı olur.

Kiralabunu’da her ürünü 1-3-6 ve 12 aylık süreler boyunca kiralayabilirsin. İstediğin ürünü istediğin kira süresinde seçtikten sonra Kiralabunu hesabını oluşturup ödeme adımına geçmen gerekiyor. Bu aşamada yalnızca 1 aylık kira ücreti tahsil ediliyor. Kimlik teyidi ve findeks bilgisinin kontrolü ardından siparişin onaylanıyor. Siparişini onayladıktan sonra ürününü kargoya veriyoruz. Kira süresi ürünü teslim aldığın andan itibaren başlar. Kira ödemelerin kira süresi boyunca ödeme yaptığın kartından tahsil edilir. Kira süren bittikten sonra kullandığın ürünü iade edebilir ya da kira süreni uzatatıp ürününü kullanmaya devam edebilirsin.

Neden kiralamayasın? Bu soruya ilk aklımıza gelen birkaç güzel yanıtı paylaşalım. İstediğin teknoloji ürününü ön ödeme yapmadan aylık kolay ödemelerle kullanmak için kiralayabilirsin. Böylece kullandığın ürünün yenisi çıktığında elindekini satıp yenisini almakla uğraşmak yerine, kiralayarak bir üst modeli kullanmaya devam edebilirsin. Toplam kira ücreti kartından bloke edilmediği için kart limitini başka işlerin için kullanabilirsin. Kiralama süren içinde kullandığın ürünü yenisiyle kolayca değiştirebilir, kira süreni istediğin zaman uzatıp ödediğin aylık kira ücretini azaltabilirsin. Kullandığın ürün hasar görürse hiçbir onarım süreciyle uğraşmana gerek kalmaz, hepsini senin yerine biz hallederiz. Onarım masraflarının %70’ini de Kiralabunu karşılar. Bunlar aklımıza ilk gelenler, fazlası için müşteri yorumlarına göz atmayı unutma.

Hayır! Kiralabunu’da ön ödeme yapmana gerek yok. Ayrıca toplam kira ücreti kredi kartından bloke edilmez. Sen yalnızca aylık kira bedelini ödersin.

Kimlik teyidi ve findeks rapor bilgisi eksik ya da yetersiz olan kiralama taleplerini ne yazık ki onaylayamıyoruz. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri ekibimiz üzerinden ieltişime geçip kira bedelini aynı iş günü içinde kartınıza iade ediyoruz.

Ürünü teslim alırken kargo görevlisinin önünde kutuyu açıp içeriğini kontrol etmelisin. Eğer teslim aldığın ürün gönderim sırasında hasar görmüşse tutanak tutulması gerekiyor. Bu gibi durumlarda tutanak örneğini müşteri hizmetleri ekibimize bildirmelisin.

Kiralama işlemlerinin yürütülmesi, sözleşme koşullarının yerine getirilmesi ve tamamlanması için kimlik teyidine ihtiyacımız var. Kimlik teyidi sırasında verdiğin bilgiler başka herhangi bir amaç için kullanılmıyor.

Çok kolay. Kira süren bittiğinde ürünü ilk teslim aldığın durumda tüm aksesuar ve kutusuyla birlikte bize yollamalısın. Ürün bize ulaştığında gerekli kontrolleri sağlıyoruz ve kira sözleşmeni sonlandırıyoruz. Tüm bu süreçlerde Müşteri Hizmetleri ekibimiz seninle iletişimde oluyor.

Kiraladığın ürünü kira süresi bitmeden en az bir gün önce kargoya vermiş olmalısın. Kargoya zamanında verilmeyen ürünler için kira bedeli tahsil edilebilir.

Kiraladığın ürünü orijinal kutusunda, hasarsız şekilde ve sana gönderilen tüm aksesuarlar ile beraber teslim etmelisin.

Tabi ki! Kiralabunu 1, 3, 6 ve 12 aylık kiralama seçenekleri sunar. Dilediğin zaman kira süresini uzatabilir ve aylık kira ücretini düşürebilirsin.

Hasardır olur, sen bunları dert etme rahatça ürününü kullan diye Kiralabunu’da hasar onarım garantisi var. Kiraladığın ürünün arıza ya da hasar durumunda Müşteri Hizmetleri ekibimize bilgi vermelisin. Bu gibi durumlarda hemen hasar onarım talebi açıyoruz ve ürünü kargo ile ilgili servis noktasına yönlendiriyoruz. Servis noktamızda hızlıca onarım yapılıyor ve ürünü çalışır durumda size geri gönderiyoruz.

Ürün arızalarında bir ücret almıyoruz. Ürün hasarlarında, tamir bedelinin %70’ini biz karşılıyoruz. Geri kalan tutar kartınızdan tahsil ediliyor. Oluşan hasarların kazayla olmuş olması önemli. Cihazlara kasten verilen hasarlar maalesef kapsam dışında.

Bize destek@kiralabunu.com e-posta adresimiz ya da internet sitemizde bulunan canlı yardım üzerinden ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan bir şey olursa bize yazmayı ihmal etmeyin.

Kiralabunu’da bulunan tüm ürünler yeni veya yeni durumdadır. Tüm ürünler tekrar kiralanmadan önce detaylı bir kalite kontrol ve yenileme işleminden geçer. Böylece kiralanan her ürün harika durumda olur. Eğer cihaz beklediğin gibi çıkmazsa bize yazman yeterli, müşteri hizmetlerimiz yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Kesinlikle evet! Kullanıcılarımızdan ürünleri teslim aldıkları gibi iade etmelerini bekliyoruz. Böylece bütün kullanıcılarımız seninki kadar keyifli bir deneyime sahip olsun.

Evet, iade işlemini onaylayabilmemiz için her türlü belge, bilgi ve kullanıcı hesaplarının kaldırılması, cihazın fabrika ayarlarına geri getirilmesi gerekiyor. Kullanıcı verilerin korunması için de bu hususu çok önemsiyoruz.

Normal kullanımdan doğan çizilme gibi eskimeleri dert etmenizi istemiyoruz. Telefon bize iade edildikten sonra biz bunları tamir ediyoruz. Daha büyük hasarlar için ise hasar onarım politikamız doğrultusunda onarım masrafının %70’ini biz karşılıyoruz.

Müşteri hizmetlerimiz deneyimini iyileştirmek için var! Bu gibi durumlarda kullanıcı tarafından tespit edilen hasarların ürün teslim alındıktan beş (5) gün içerisinde bize bildirilmesi gerekiyor.

Bize yazabilirsin. En ilgi çeken ürünlerimizden bazıları kullanıcılarımızın önerileriyle siteye eklendi. Örneğin projeksiyon cihazı ve VR gözlük. Senin ilgini çeken, kiralamak istediğin ürün neyse lütfen bize yaz. Ürün araştırma ekibimiz senden mail aldığına çok sevinecek.

Ne yazık ki kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor. Yalnızca kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapılabilir.

Kiralabunu’da yalnızca son teknoloji ürünleri kiralıyoruz çünkü teknolojinin herkes için erişilebilir olmasını istiyoruz. Bir ürünü kullanım ömrü içinde yenileyip, güzelleştirip sürdürülebilir ekonomiye kazandırmak ve onu yeni kullanıcılarla finansal kolaylık içinde buluşturmak istiyoruz. Kira süresi biten Kiralabunu kalite standartlarını karşılamayan ürünleri ise bağışlıyoruz. Bu anlamda satın almak isteyen kullanıcılara yardımcı olamıyoruz.

Alışveriş kartı

0

Sepette ürün yok.