Sıkça Sorulan Sorular

Kiralabunu, istediğin ürünü aylık kira bedeli karşılığında, ihtiyacın olan kira süresi için  kiralayabildiğin bir abonelik sistemidir. Satın alarak yüksek maliyetlere katlanmak yerine kiralayarak finansman özgürlüğü ve esnekliği kazanmana yardımcı olur.

Kiralabunu.com üzerinden istediğin ürünü online olarak kiralayabilirsin.

Sistem basitçe şöyle işliyor:

  1. Her ürün için 1-3-6 ve 12 aylık kiralama seçenekleri var. Kiralama süresinin içinde istediğin zaman kiralamanı uzatabilir aylık kira tutarını azaltabilirsin.
  2. İstediğin ürünü istediğin kira süresi için seçtikten sonra Kiralabunu hesabını oluşturup ödeme adımına geçmen gerekiyor. Bu aşamada yalnızca 1 aylık kira bedelini kredi kartından tahsil ediyoruz. Kimliğin teyit ve diğer bilgiler kontrol edildikten sonra siparişin onaylanıyor. 
  3. Siparişin onaylanmasından sonra ürünü hemen kargoluyoruz. Ürünün belirlediğimiz kargo şubesinden teslim alıyorsunuz. Teslim tarihinden itibaren kira süren başlıyor. Cihaz kirasını, kira süresi boyunca her ay kredi kartından çekiyoruz.
  4. Seçtiğin kiralama süresi bittikten sonra cihazını kargo ile iade edebilirsin veya kira süresini uzatabilirsin.  

Hayır. Kiralabunu’da depozito veya kredi kartından bloke alınmaz. Yalnızca aylık kira bedelini ödersiniz.

Ürünü bize bildirdiğiniz teslimat adresine en yakın anlaşmalı kargo şubelerimizden yalnızca şahsen teslim alabilirsiniz. Teslimat sırasında kimlik ibrazı zorunludur.

Ürünü kargo şubesinden teslim alırken kargo görevlisinin önünde kutuyu açıp içeriğini kontrol edin. Eğer ürün hasarlıysa, kargo şubesinde tutanak tutulmasını talep edin ve ürünü teslim almayın. Kargo şubesindeki tutanak örneğini hemen müşteri hizmetlerine gönderin.

Kiralama işlemlerinin yürütülmesi, sözleşme koşullarının yerine getirilmesi ve tamamlanması için kimlik teyidi yapılmakta. Kimlik teyidi sırasında verdiğiniz bilgiler başka herhangi bir amaç için kullanılmıyor.

Kira süresi bitince cihazı ve aksesuarlarını bize kargoluyorsunuz. Cihazı ve aksesuarları kontrol ediyoruz ve kargonuzu aldığımızı yazılı olarak teyit ediyoruz. Sonra kira sözleşmenizi sona erdiriyoruz.

Cihazı, kira süresi bitmeden en az bir gün önce kargoya vermeniz gerekir. Kargoya zamanında vermediğiniz ürünler için kira bedeli tahsil edilir.

Cihazı, orijinal kutusunda, hasarsız şekilde ve size gönderilen tüm aksesuarlar ile beraber teslim etmeniz gerekir.

Kiralabunu 1, 3, 6 ve 12 aylık kiralama seçenekleri sunar. Dilediğiniz zaman kira süresini uzatabilir ve aylık kira ödemelerinizi azaltabilirsiniz.

Ürün arızalanır veya hasar alırsa hemen bize haber veriyorsunuz, biz de sizi en yakın servis noktamıza yönlendiriyoruz. İsterseniz bizzat, isterseniz kargo ile cihazı servis noktamıza teslim ediyorsunuz. Tamiratını biz yapıyoruz ve size geri gönderiyoruz.

Ürün arızalarında bir ücret almıyoruz. Ürün hasarlarında, tamir bedelinin yüzde 70’ini biz karşılıyoruz. Geri kalan tutarı kredi kartınızdan çekiyoruz. Oluşan hasarların kazayla olmuş olması önemli. Cihazlara kasten verilen hasarlar maalesef kapsam dışı.

Cihazın tamir edilmesi mümkün değilse veya tamir fiyatı cihaz fiyatından yüksekse, ürün perakende satış fiyatının yüzde 70’ini biz karşılıyoruz. Geri kalan tutarı kredi kartınızdan çekiyoruz.

Kiralabunu’ya tüm yazılı bildirimlerinizi ve iletişiminizi destek@kiralabunu.com e-posta adresine yazarak yapabilirsiniz. Aklınıza takılan bir şey olursa bize yazmayı ihmal etmeyin.

Kiralabunu, yeni veya yeni gibi olan cihazlar kiralar. Cihazlar tekrar kiralanmadan önce detaylı bir kalite kontrol ve yenileme işleminden geçer. Böylece kiralanan her ürün harika durumda olur. Eğer cihaz beklediğiniz gibi çıkmazsa müşteri hizmetlerimiz yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.

Kesinlikle evet! Lütfen orijinal kutuyu muhafaza edin ve ürünü iade ederken kutuya yerleştirin. Böylece her ürün kiralayan kullanıcımız sizinki kadar keyifli bir deneyime sahip olsun.

Evet, iade edilen ürünleri işleme alabilmemiz için her türlü belge, bilgi ve kullanıcı hesaplarının kaldırılması, cihazın fabrika ayarlarına geri getirilmesi gerekmektedir. Bu husus, ürünü tekrar işleme alabilmemiz için önemli olduğu kadar sizin verilerinizin korunması için de önemli.

Normal kullanımdan doğan çizilme gibi eskimeleri dert etmenizi istemiyoruz. Telefon bize iade edildikten sonra biz bunları tamir ediyoruz. Daha büyük hasarlar için ise hasar politikamız doğrultusunda maliyetin yüzde 70’ini karşılıyoruz. 

Hasarları derhal ve en geç ürünü teslim aldıktan beş (5) gün içerisinde müşteri hizmetlerine bildirin. 

Alışveriş kartı

0

Sepette ürün yok.

%15 İndirim HEDİYE!

İlk kiralamanın ilk ayında geçerli

popup kasım 21' - %15ind

Haberlere kayıt ol, indirim kodu epostana gelsin!