Tüm ürünlerde geçerli, 3 ay ve üzeri kiralamaların ilk ay kirası 1 TL! Hemen kiralamanı tamamla, stoklarla sınırlı kampanya fırsatını kaçırma!

0
0
Ara toplam:0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

No products in the cart.

0
0
Ara toplam:0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

No products in the cart.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralabunu, istediğin ürünü aylık kira bedeli karşılığında, ihtiyacın olan kira süresi için kiralayabildiğin bir abonelik sistemidir. Satın alarak yüksek maliyetlere katlanmak yerine kiralayarak finansman özgürlüğü ve esnekliği kazanmana yardımcı olur.

Kiralabunu.com, çağrı merkezimiz veya anlaşmalı noktalar üzerinden istediğin ürünü online olarak kiralayabilirsin. Sistem basitçe şöyle işliyor:

 1. Kiralabunu’da her ürün için 3-6-12 bazı ürünler için de 1 ve 18 aylık kiralama seçenekleri vardır. Kiralamaya istediğin ürünü ve kira süreni seçerek başlarsın.
 2. Sepetine attıktan sonra Kiralabunu hesabını oluşturman gerekiyor. Kimlik bilgilerin üyelik adımında otomatik kimlik teyit sistemi ile kontrol edilerek onaylanır.
 3. Üyeliğini oluşturduktan sonra ödeme adımına yönlendirileceksin. Bu aşamada yalnızca 1 aylık kira bedeli tahsil edilir.
 4. Ödemeni gerçekleştirdikten sonra telefonuna findeks onay SMS’i gelecek. Bu SMS’e onay verdiğin durumda kiralama talebin 24 saat içinde incelenir.
 5. Siparişin onaylandığı durumda ürün tedarik ve teslimat süresi başlar; ve 5 iş günü içerisinde ürünün tarafına ulaştırılır. Kira süren ürünü teslim aldığın tarihte başlar. Onaylanamayan kiralama taleplerinde %100 ücret iadesi aynı gün içinde gerçekleştirilir, bankana bağlı olarak 3-5 iş günü içerisinde iaden kartına yansır.
 6. Kiralama süren içinde ilk 3 ay kullandığın ürünü satın alabilirsin.
 7. Kiralama süresi bittikten sonra kira süreni uzatabilir, ürünü yenisiyle değiştirebilir ya da ürünü iade edip kira sözleşmeni sonlandırabilirsin.

Kiralabunu’da kiralama yapmanın birçok avantajı var. Bazıları,

 • İstediğin ürünü Kiralabunu ile satın alma maliyetine katlanmadan istediğin kadar kullanabilirsin.
 • Kredi kartı limitini doldurmak yok. Kiralabunu ile her ay sadece aylık kira ücretini ödersin, kart limitin sana kalır.
 • Kiralabunu’da tüm ürünler sigortalı ve hasar onarım garantisine Hasarı, zararı dert etmeden keyifle ürününü kullanırsın.
 • Hasar durumlarında onarım süreçlerinin hepsini Kiralabunu üstlenir, onarım masraflarının %70’ini Kiralabunu karşılar.
 • Ön ödeme, gizli ücret, ek masraf yoktur. Esneklik ve kolaylık vardır. Kira ücretin neyse her ay onu ödersin.
 • Kargo ücretsizdir.
 • Kira süren içinde kullandığın ürünü istediğin zaman ve istediğin kadar aynı kategoriden başka bir ürünle değiştirebilirmek için başvurabilirsin. Ödeme performansın, kullanım alışkanlıkların ve findeks skorun bir üst pakete geçmek için belirleyici olacaktır. (Yeni ürün taleplerinde yeni findeks sorgusu yapılabilir.)
 • Kullandığın ürünü test ettin ve sevdin, satın almak istersen kira sürenin başlangıç tarihinden itibaren 3 ay içinde 18 aylık kira ücretini ödeyerek satın alabilirsin.

 

 

 

 • Üye olurken paylaşılan kimlik bilgileri doğru ya da geçerli değilse
 • Kimlik bilgileri ödeme yapılan banka kartı ya da kredi kartında yazan isimle uyumlu değilse
 • Findeks rapor SMS’ine 72 saat boyunca onay verilmediyse
 • Findeks skoru ve diğer kriterler kiralamak istenen ürün için yeterli değilse

Kira talepleri bu gibi sebeplerle onaylanmamış olabilir. Bu süreçlerin hepsinde Müşteri Hizmetleri ekibimiz sizinle e-posta ya da telefon yoluyla iletişime geçerek bilgilendirme yapar ve eksik bilgilerin tamamlanabilmesi için yardımcı olur.

Kiralama talebinin onaylanmadığı durumlarda e- posta ile bilgilendirir ve 24 saat içinde %100 ücret iadesini gerçekleştiririz. İade işlemleri bankana bağlı olarak 5-10 iş günü içinde hesabına yansıyacaktır.

Hayır! Kiralabunu’da ön ödeme yapmana gerek yok. Ayrıca toplam kira ücreti kredi kartından bloke edilmez. Sen yalnızca aylık kira bedelini ödersin.

Ürünü teslim alırken kargo görevlisinin önünde kutuyu açıp içeriğini kontrol etmelisin. Eğer teslim aldığın ürün gönderim sırasında hasar görmüşse tutanak tutulması gerekiyor. Bu gibi durumlarda tutanak örneğini müşteri hizmetleri ekibimize bildirmelisin.

Çok kolay. Kira süren bittiğinde ürünü ilk teslim aldığın durumda tüm aksesuar ve kutusuyla birlikte bize yollamalısın. Ürün bize ulaştığında gerekli kontrolleri sağlıyoruz ve kira sözleşmeni sonlandırıyoruz. Tüm bu süreçlerde Müşteri Hizmetleri ekibimiz seninle iletişimde oluyor.

Kiraladığın ürünü kira süresi bitmeden en az bir gün önce kargoya vermiş olmalısın. Kargoya zamanında verilmeyen ürünler için kira bedeli tahsil edilebilir.

Kiraladığın ürünü orijinal kutusunda, hasarsız şekilde ve sana gönderilen tüm aksesuarlar ile beraber teslim etmelisin.

Tabi ki! Kiralabunu 1, 3, 6, 12 ve bazı ürünlerde 18 aylık kiralama seçenekleri sunar. Dilediğin zaman kira süresini uzatabilir* ve ödediğin aylık kira ücretini azaltabilirsin. (*Maksimum 18 veya 24 aya uzatılabilmektedir.)

Hasardır olur, sen bunları dert etme ve rahatça ürününü kullan diye Kiralabunu’da tüm ürünler sigortalıdır ve %70 hasar onarım garantisi var. Kullanıcı kaynaklı hasarlarda yetkili servisler tarafından gerçekleştirilen hasar onarım ve yedek parça bedelinin %70’ini Kiralabunu, %30’unu müşteri ödemektedir. Teknik donanım kaynaklı arızalar garanti kapsamındadır.

Kiraladığın ürünün arıza ya da hasar durumunda Müşteri Hizmetleri ekibimize bilgi vermen yeterli. Bu gibi durumlarda hemen hasar onarım talebi açıyoruz ve ürünü kargo ile ilgili servis noktasına yönlendiriyoruz. Servis noktamızda hızlıca onarım yapılıyor ve ürünü çalışır durumda sana geri gönderiyoruz.

Ürün arızalarında bir ücret almıyoruz. Ürün hasarlarında, tamir bedelinin %70’ini biz karşılıyoruz. Geri kalan tutar kartınızdan tahsil ediliyor. Oluşan hasarların kazayla olmuş olması önemli. Cihazlara kasten verilen hasarlar maalesef kapsam dışında.

Bize destek@kiralabunu.com e-posta adresimiz ya da internet sitemizde bulunan canlı yardım üzerinden ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan bir şey olursa bize yazmayı ihmal etmeyin.

Kiralabunu’da bulunan tüm ürünler yeni veya yeni durumdadır. Tüm ürünler tekrar kiralanmadan önce detaylı bir kalite kontrol ve yenileme işleminden geçer. Böylece kiralanan her ürün harika durumda olur. Eğer cihaz beklediğin gibi çıkmazsa bize yazman yeterli, müşteri hizmetlerimiz yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Kesinlikle evet! Kullanıcılarımızdan ürünleri teslim aldıkları gibi iade etmelerini bekliyoruz. Böylece bütün kullanıcılarımız seninki kadar keyifli bir deneyime sahip olsun.

Evet, iade işlemini onaylayabilmemiz için her türlü belge, bilgi ve kullanıcı hesaplarının kaldırılması, cihazın fabrika ayarlarına geri getirilmesi gerekiyor. Kullanıcı verilerin korunması için de bu hususu çok önemsiyoruz.

Normal kullanımdan doğan çizilme gibi eskimeleri dert etmenizi istemiyoruz. Telefon bize iade edildikten sonra biz bunları tamir ediyoruz. Daha büyük hasarlar için ise hasar onarım politikamız doğrultusunda onarım masrafının %70’ini biz karşılıyoruz.

Müşteri hizmetlerimiz deneyimini iyileştirmek için var! Bu gibi durumlarda kullanıcı tarafından tespit edilen hasarların ürün teslim alındıktan beş (5) gün içerisinde bize bildirilmesi gerekiyor.

Bize yazabilirsin. En ilgi çeken ürünlerimizden bazıları kullanıcılarımızın önerileriyle siteye eklendi. Örneğin projeksiyon cihazı ve VR gözlük. Senin ilgini çeken, kiralamak istediğin ürün neyse lütfen bize yaz. Ürün araştırma ekibimiz senden mail aldığına çok sevinecek.

Ne yazık ki kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor. Yalnızca kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapılabilir.

Artık evet! Kiraladığın ürünü operasyonel kiralama kapsamında istediğin zaman 18 aylık kira ücretini ödeyerek satın alabilirsin. Satın alınan ürünlerde 3 taksit imkanı sunuyoruz. Elektronik ürünlerdeki kanuni düzenlemelerden dolayı 3 taksitten daha fazlasını yapamıyoruz.

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage", "mainEntity": [{ "@type": "Question", "name": "Kiralabunu.com nedir?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Kiralabunu, istediğin ürünü aylık kira bedeli karşılığında, ihtiyacın olan kira süresi için kiralayabildiğin bir abonelik sistemidir. Satın alarak yüksek maliyetlere katlanmak yerine kiralayarak finansman özgürlüğü ve esnekliği kazanmana yardımcı olur." } },{ "@type": "Question", "name": "Nasıl kiralama yapabilirim?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Kiralabunu’da her ürünü 1-3-6 ve 12 aylık süreler boyunca kiralayabilirsin. İstediğin ürünü istediğin kira süresinde seçtikten sonra Kiralabunu hesabını oluşturup ödeme adımına geçmen gerekiyor. Bu aşamada yalnızca 1 aylık kira ücreti tahsil ediliyor. Kimlik teyidi ve findeks bilgisinin kontrolü ardından siparişin onaylanıyor. Siparişini onayladıktan sonra ürününü kargoya veriyoruz. Kira süresi ürünü teslim aldığın andan itibaren başlar. Kira ödemelerin kira süresi boyunca ödeme yaptığın kartından tahsil edilir. Kira süren bittikten sonra kullandığın ürünü iade edebilir ya da kira süreni uzatatıp ürününü kullanmaya devam edebilirsin." } },{ "@type": "Question", "name": "Neden kiralayayım?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Neden kiralamayasın? Bu soruya ilk aklımıza gelen birkaç güzel yanıtı paylaşalım. İstediğin teknoloji ürününü ön ödeme yapmadan aylık kolay ödemelerle kullanmak için kiralayabilirsin. Böylece kullandığın ürünün yenisi çıktığında elindekini satıp yenisini almakla uğraşmak yerine, kiralayarak bir üst modeli kullanmaya devam edebilirsin. Toplam kira ücreti kartından bloke edilmediği için kart limitini başka işlerin için kullanabilirsin. Kiralama süren içinde kullandığın ürünü yenisiyle kolayca değiştirebilir, kira süreni istediğin zaman uzatıp ödediğin aylık kira ücretini azaltabilirsin. Kullandığın ürün hasar görürse hiçbir onarım süreciyle uğraşmana gerek kalmaz, hepsini senin yerine biz hallederiz. Onarım masraflarının %70’ini de Kiralabunu karşılar. Bunlar aklımıza ilk gelenler, fazlası için müşteri yorumlarına göz atmayı unutma." } },{ "@type": "Question", "name": "Kiralama için ön ödeme yapmam gerekir mi? Toplam kira ücreti kartımdan bloke edilir mi?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Hayır! Kiralabunu’da ön ödeme yapmana gerek yok. Ayrıca toplam kira ücreti kredi kartından bloke edilmez. Sen yalnızca aylık kira bedelini ödersin." } },{ "@type": "Question", "name": "Kira talebim onaylanmazsa ne olacak?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Kimlik teyidi ve findeks rapor bilgisi eksik ya da yetersiz olan kiralama taleplerini ne yazık ki onaylayamıyoruz. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri ekibimiz üzerinden ieltişime geçip kira bedelini aynı iş günü içinde kartınıza iade ediyoruz." } },{ "@type": "Question", "name": "Ürünü teslim alırken neye dikkat etmeliyim?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Ürünü teslim alırken kargo görevlisinin önünde kutuyu açıp içeriğini kontrol etmelisin. Eğer teslim aldığın ürün gönderim sırasında hasar görmüşse tutanak tutulması gerekiyor. Bu gibi durumlarda tutanak örneğini müşteri hizmetleri ekibimize bildirmelisin." } },{ "@type": "Question", "name": "Neden kimlik teyidi yapılıyor?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Kiralama işlemlerinin yürütülmesi, sözleşme koşullarının yerine getirilmesi ve tamamlanması için kimlik teyidine ihtiyacımız var. Kimlik teyidi sırasında verdiğin bilgiler başka herhangi bir amaç için kullanılmıyor." } },{ "@type": "Question", "name": "Kira süresi bitince ürünü nasıl teslim edebilirim?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Çok kolay. Kira süren bittiğinde ürünü ilk teslim aldığın durumda tüm aksesuar ve kutusuyla birlikte bize yollamalısın. Ürün bize ulaştığında gerekli kontrolleri sağlıyoruz ve kira sözleşmeni sonlandırıyoruz. Tüm bu süreçlerde Müşteri Hizmetleri ekibimiz seninle iletişimde oluyor." } },{ "@type": "Question", "name": "Kiraladığım ürünü ne zaman teslim etmem gerekir?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Kiraladığın ürünü kira süresi bitmeden en az bir gün önce kargoya vermiş olmalısın. Kargoya zamanında verilmeyen ürünler için kira bedeli tahsil edilebilir." } },{ "@type": "Question", "name": "Kiraladığım ürünü nasıl teslim etmem gerekir?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Kiraladığın ürünü orijinal kutusunda, hasarsız şekilde ve sana gönderilen tüm aksesuarlar ile beraber teslim etmelisin." } },{ "@type": "Question", "name": "Kira süresini uzatabilir miyim?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Tabi ki! Kiralabunu 1, 3, 6 ve 12 aylık kiralama seçenekleri sunar. Dilediğin zaman kira süresini uzatabilir ve aylık kira ücretini düşürebilirsin." } },{ "@type": "Question", "name": "Kiraladığım ürün arızalanırsa ya da hasar görürse ne olacak?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Hasardır olur, sen bunları dert etme rahatça ürününü kullan diye Kiralabunu’da hasar onarım garantisi var. Kiraladığın ürünün arıza ya da hasar durumunda Müşteri Hizmetleri ekibimize bilgi vermelisin. Bu gibi durumlarda hemen hasar onarım talebi açıyoruz ve ürünü kargo ile ilgili servis noktasına yönlendiriyoruz. Servis noktamızda hızlıca onarım yapılıyor ve ürünü çalışır durumda size geri gönderiyoruz." } },{ "@type": "Question", "name": "Arıza ve hasar durumlarında ne ödüyorum?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Ürün arızalarında bir ücret almıyoruz. Ürün hasarlarında, tamir bedelinin %70’ini biz karşılıyoruz. Geri kalan tutar kartınızdan tahsil ediliyor. Oluşan hasarların kazayla olmuş olması önemli. Cihazlara kasten verilen hasarlar maalesef kapsam dışında." } },{ "@type": "Question", "name": "Müşteri hizmetleri ile nasıl iletişime geçebilirim?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Bize destek@kiralabunu.com e-posta adresimiz ya da internet sitemizde bulunan canlı yardım üzerinden ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan bir şey olursa bize yazmayı ihmal etmeyin." } },{ "@type": "Question", "name": "Kiraladığım ürün ne durumda oluyor?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Kiralabunu’da bulunan tüm ürünler yeni veya yeni durumdadır. Tüm ürünler tekrar kiralanmadan önce detaylı bir kalite kontrol ve yenileme işleminden geçer. Böylece kiralanan her ürün harika durumda olur. Eğer cihaz beklediğin gibi çıkmazsa bize yazman yeterli, müşteri hizmetlerimiz yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır." } },{ "@type": "Question", "name": "Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Kesinlikle evet! Kullanıcılarımızdan ürünleri teslim aldıkları gibi iade etmelerini bekliyoruz. Böylece bütün kullanıcılarımız seninki kadar keyifli bir deneyime sahip olsun." } },{ "@type": "Question", "name": "İade edeceğim ürünlerden verilerimi ve hesaplarımı silmeli miyim?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Evet, iade işlemini onaylayabilmemiz için her türlü belge, bilgi ve kullanıcı hesaplarının kaldırılması, cihazın fabrika ayarlarına geri getirilmesi gerekiyor. Kullanıcı verilerin korunması için de bu hususu çok önemsiyoruz." } },{ "@type": "Question", "name": "Normal kullanımdan doğan eskimelerden kim sorumlu?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Normal kullanımdan doğan çizilme gibi eskimeleri dert etmenizi istemiyoruz. Telefon bize iade edildikten sonra biz bunları tamir ediyoruz. Daha büyük hasarlar için ise hasar onarım politikamız doğrultusunda onarım masrafının %70’ini biz karşılıyoruz." } },{ "@type": "Question", "name": "Hasarlı bir ürün teslim alırsam ne yapmalıyım?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Müşteri hizmetlerimiz deneyimini iyileştirmek için var! Bu gibi durumlarda kullanıcı tarafından tespit edilen hasarların ürün teslim alındıktan beş (5) gün içerisinde bize bildirilmesi gerekiyor." } },{ "@type": "Question", "name": "Kiralamak istediğim ürün Kiralabunu'da yok, ne yapabilirim?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Bize yazabilirsin. En ilgi çeken ürünlerimizden bazıları kullanıcılarımızın önerileriyle siteye eklendi. Örneğin projeksiyon cihazı ve VR gözlük. Senin ilgini çeken, kiralamak istediğin ürün neyse lütfen bize yaz. Ürün araştırma ekibimiz senden mail aldığına çok sevinecek." } },{ "@type": "Question", "name": "Kapıda ödeme yapabilir miyim?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Ne yazık ki kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor. Yalnızca kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapılabilir." } },{ "@type": "Question", "name": "Kira sürem bittikten sonra kullandığım ürünü satın alabilir miyim?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Kiralabunu’da yalnızca son teknoloji ürünleri kiralıyoruz çünkü teknolojinin herkes için erişilebilir olmasını istiyoruz. Bir ürünü kullanım ömrü içinde yenileyip, güzelleştirip sürdürülebilir ekonomiye kazandırmak ve onu yeni kullanıcılarla finansal kolaylık içinde buluşturmak istiyoruz. Kira süresi biten Kiralabunu kalite standartlarını karşılamayan ürünleri ise bağışlıyoruz. Bu anlamda satın almak isteyen kullanıcılara yardımcı olamıyoruz." } }] }
Yukarı Kaydır