Tüm ürünlerde geçerli, 3 ay ve üzeri kiralamaların ilk ay kirası 1 TL! Hemen kiralamanı tamamla, stoklarla sınırlı kampanya fırsatını kaçırma!

0
0
Ara toplam:0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

No products in the cart.

0
0
Ara toplam:0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

No products in the cart.

 Hayatı Kolaylaştıran Teknolojik Ürünler

İçindekiler

Hayatınızı Kolaylaştıran Teknolojik Ürünler

Robot süpürgelerden hareket sensörlü çöp kutularına, tasarım ve i-tech’i birleştiren ve her evi akıllı eve dönüştüren akıllı ürünler burada. Yapılacak ve organize edilecek binlerce iş, asla yetmeyen zaman ve sürekli monoton bir rutine düşme riski arasında ev hanımlarının hayatı her zaman kolay olmuyor. Hayatınızı zorlaştırmayı bırakın. Artık teknoloji çağındayız, her ihtiyacınıza çözüm geliyor ve evde maksimum konfor içinde yaşamak için ev hayatınızı basitleştirebilirsiniz. Peki hayatı kolaylaştıran teknolojik ürünler neler?

1.Robot Süpürgeler

Yerleri temizlemek çok zamanınızı alır yorucu ve sinir bozucu olabilir. Modern günlerde, bu hızlı tempolu toplumdaki yenilikler nedeniyle, eski moda temizleyicileri kullanmak zahmetli ve zaman alıcıdır. Robot süpürge adından da anlaşılacağı gibi, talimat verildiği yerde temizlik yapmak için herhangi bir kişinin gözetimini gerektirmez. Neyse ki, bu ileri teknoloji alet, ellerinizi veya parmağınızı esnetmeden odanın en karmaşık köşesinde veya alanında bile yüzde 100 temizlik sağlamanıza yardımcı olacaktır. Robot süpürgeler, müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiştir. Size kattıkları özellikleri sıralayacak olursak;

 • Zaman tasarrufu sağlar. Alışılagelmiş elektrikli süpürgeler çok fazla zaman ve enerji harcar çünkü cihazı çalıştırmak için zaman ayırmanız gerekir. Standart vakum ve kurulum sırasında birçok işleme sahiptir; odanızdaki sert noktaya erişebilecek şekilde düzenlemeniz gerekir. Neyse ki, bir robot elektrik süpürgesi ile, bir düğmeyi tıklatarak uyum sağlayacak ve odanızı istediğiniz zaman zahmetsizce ve hatasız bir şekilde temizleyebileceksiniz.
 • Komşunuzu rahatsız etmeden sessizce temizler. Tipik bir elektrikli süpürge, yaklaşık 90 desibel gibi çok fazla gürültü üretir. Neyse ki, robot  süpürgeler yaklaşık 55 desibel ile daha az gürültü yapar. Böylece mahallenizdeki veya herhangi bir kapalı mekandaki gürültü kirliliğini azaltmış olursunuz.
 • Eşsiz robot süpürge kullanıcı dostudur. Evinizi temizlerken verimli bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Belirli bir odayı veya zemini belirli bir süre temizlemek için programlamanız gerekecektir. Robot süpürge, talimatı takip etmeye devam edecek ve bağımsız olarak çalışacaktır. Robot elektrik süpürgenizi yere koyun ve zemini temizlemesini bekleyin.
 • Stresli olduğunuzda veya yoğun bir programınız olduğunda evinizi temizlemek can sıkıcı olabilir. Endişelenip, odanızı nasıl kirden uzak tutacağınızı merak edebilirsiniz. Robot süpürgenizi, programınıza uyan belirli bir gün ve saatte temizlik yapacak şekilde programlayabilirsiniz.
 • Son günlerde, modern problemler güncel bir çözüm gerektirmektedir. Geleneksel elektrikli süpürge verimsizdir çünkü odanızı temizlerken her yere tel yığınları ve toplu elektrikli süpürge çekmeniz gerekebilir. Modern model ile bir daha bu tür sorunlar yaşamazsınız. Komut vermek için itilip basılması gereken geleneksel elektrikli süpürgenin aksine, mobil cihazınızı kullanarak ayarlayabilir ve ona zemini temizlemesi talimatını verebilirsiniz.

2. Akıllı Telefonlar

Teknoloji son yıllarda inanılmaz gelişti. Siyah beyaz bir televizyondan, fiziksel gazeteden ve sabit hatlı telefondan çevrimiçi film akışına ve cep boyutunda, dokunmatik ekranlı akıllı telefona geçiş yaptı. Akıllı telefon olmadan hayatınızın nasıl olacağını hayal edebiliyor musunuz? Evet, akıllı telefonsuz bir hayat… Düşünülemez görünüyor, değil mi? Akıllı telefonların çeşitli avantajları vardır, ona sahip olduğunuzda hayatınız daha düzenli ve oldukça çekici hale gelir. Akıllı telefonun hayatınızdaki avantajlarını bilmek ister misiniz. Aşağıdaki listeyi kontrol edebilirsiniz.

 • Akıllı telefonun en büyük avantajı cihazın işlevsel olmasıdır. Telefon, veri depolama cihazı, kamera, saat ve çok daha fazlası olarak kullanılmasının yanı sıra internetin koca dünyasına açılan bir kapıdır.
 • Dünya çapında milyonlarca insanı birbirine bağlayan Facebook, Twitter ve İnstagram gibi sosyal medya portallarına erişim sağlar.
 • Ayrıca akıllı telefon, çeşitli dijital mağazalar, Google Play gibi uygulama mağazaları aracılığıyla sunulan her tür mobil oyun ve tür için bir oyun konsolu olarak kullanılabilir.
 • Buna ek olarak, çevrimiçi alışveriş, teslimat hizmetleri veya toplu taşıma uygulamaları gibi günlük bir soruna hedefe yönelik bir çözüm sunan çok sayıda pratik uygulamaya sahiptir.
 • Çok işlevlilik ve çok yönlü ağ, akıllı telefonun “her zaman yanınızda” doğasıyla birleştirilmiştir. Cihaz artık evden çıkmadan önce pantolonun ya da el çantasının içine konulan ev anahtarı, cüzdan gibi nesnelerden biri olmuştur.
 • Sonuç olarak akıllı telefon, zamandan ve emekten tasarruf sağlayan sürekli kullanılabilirliği garanti eder.
 • Kullanıcılar, uzun mesafeleri ve bazı zaman alıcı bürokratik engelleri atlar ve hareket halindeyken birçok konuyu hızla halledebilir. Bu, şirket e-postalarının yanıtlanmasından WhatsApp aracılığıyla hızlı parti organizasyonuna kadar uzanır.

3.Kablosuz Şarj Aleti

Kablosuz şarj basit, güvenilir ve emniyetlidir. Hepsinden iyisi, kablosuz şarj artık telefonlardan akıllı saatlere, kulaklıklara ve daha fazlasına kadar her tür Qi özellikli cihaz için kullanılabilir. Kablosuz şarja geçişin neden yılın en iyi kararı olabileceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

 • Kolaylık: Telefonunuzu her yerde, her zaman şarj edin. Kabloları çözmeye veya doğru konektörü bulmaya gerek yok. Ayrıca daha az kablo, masada daha az dağınıklık anlamına gelir.
 • Güvenlik / Performans: daha az kablo, daha az elektrik arızası anlamına gelir. Çoğu kablosuz şarj cihazı akıllıdır; bu, cihazlar tamamen şarj olduğunda aşırı ısınmayı durdurmak için otomatik olarak kapanabilecekleri anlamına gelir.
 • Telefonunuzu aşırı ısıtmaz. Telefonunuz  şarj olma işlemini tamamladığı zaman kablosuz şarj cihazı otomatik olarak kapanır. Bu, daha az enerji, daha güvenli şarj ve aşırı ısınmış pil olmaması anlamına gelir.
 • Evrensel uyumluluk. Qi şarjı evrensel standarttır, bu nedenle birden fazla farklı kablosuz özellikli cihazınız varsa, aynı şarj pedini sorunsuz kullanabilirsiniz.

4. Tablet Bilgisayar

Tablet, internette gezinmeyi daha rahat ve hareket halindeyken görünür kılmak amacıyla oluşturulmuş, yaklaşık 7 ila 12 inç ekranlı (yaklaşık yirmi ila otuz beş santimetre diyagonal) büyük bir cihazdır. Tüm teknolojik nesneler gibi, doğru ve ölçülü kullanılırsa, tablet mükemmel bir eğitim aracı olabilir. Aslında kullanımı, görsel-motor koordinasyon, çoklu görev ve problem çözme becerilerinin gelişimine katkıda bulunabilir ve çocukların özel uygulamalarla çok sayıda eğitim kaynağına erişmesini sağlar.

5. Drone Teknolojisi

İster bir iletişim veya üretim ajansı, ister bir sanayici, bir inşaat veya arazi kullanım planlama uzmanı olun… drone ile havadan görüntüler birden fazla şekilde ilginizi çekebilir. Drone, günümüzde 0 ila 150 metre yükseklikte yüksek çözünürlüklü veya 4K havadan görüntü almanın en etkili ve en ekonomik yoludur. Haberler, diziler, raporlar, filmler, belgeseller drone kullanılarak görüntüler her yerde mevcuttur. Peki drone çekimin avantajları nelerdir?

 • Çevreyi kirletmeyen, sessiz, uygun fiyatlı
 • Uygulaması kolay ve hızlı: kalkış için birkaç dakika yeterlidir.
 • Birkaç saat içinde birden fazla yükseklik noktası mümkündür (uzaklığa bağlı olarak)
 • Çekilen görüntülerin kararlı ve mükemmel akıcılığa sahiptir.
 • Manevra kabiliyeti ve yanıt verebilirliği nedeniyle konu etrafında büyük gelişme serbestliği

6. Kahve  Makinaları

Tüm dünyada kahve, artık onu içebilen ve kıymetini bilmeyi öğrenenlerin günlerine damgasını vuran bir içecektir. Kahve sadece bir içecek değil, bir gelenektir. Kendi kahve makinenize sahip olmak, yaşam tarzınıza bir dizi avantaj ve iyileştirme getirir; bunlar bir kez keşfedildiğinde gelecekte göz ardı edilmesi pek de kolay olmayacaktır. Evde kahve makinesi olmasının faydaları nelerdir?

 • Kafe kalitesinde olan bir kahveye daha ucuz bir alternatiftir. Popüler kahve dükkanlarında 100 ₺’ ye vereceğiniz bir fincan kahve parasını evde çok daha ucuza mal edebilirsiniz.
 • Daha taze kahve tadı alabilirsiniz. Eğer sık ​​sık hazır kahve içiyorsanız, taze çekilmiş kahvenin lezzet açısından daha iyi olduğunu anlayacaksınız. Daha dolgun, daha derin ve daha konsantre bir tada sahiptir. Sadece aromanın kendisinden kalitenin çok farklı olduğunu anlayabilirsiniz.
 • Daha sağlıklı kahve içmenizi sağlar. Bazı hazır kahve türleri, kilo alımınızı hızlandırabilecek yüksek miktarda krema ve şeker içerir. Bunlar ayrıca taze demlenmiş kahveden daha az kafein içerir. Ancak kahvenizi bir mutfak aletiyle sıfırdan yaptığınız için, her fincanda kahvenin saf iyiliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Sadece enerji seviyenizi iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda yağ yakmanıza, fiziksel performansınızı artırmanıza ve daha pek çok şeye yardımcı olur!
 • Misafirlerinize anında hizmet vermenize olanak tanır. Evde aile ve arkadaşlarla bağ kurmanın en iyi yollarından biri bir fincan kahve eşliğinde sohbet etmektir. Size rahatlama, gevşeme ve sevdiklerinizle birlikte kahkahalarla dolu bir öğleden sonra geçirme fırsatı verir.

7.Elektrikli Scooter 

Elektrikli scooterlar şehirlerimizi giderek daha fazla dolduruyor. Artık, araba veya motosiklet gibi daha klasik ulaşım araçlarını kullanmak yerine, iki tekerlekli elektrikli araçları sayesinde belediye yollarında ve bisiklet yollarında elektrikli Scooter kullanan kullanıcılar her gün görülmektedir. Peki elektrikli scooterın faydaları nelerdir, hem çevre hem de sağlık açısından avantajları nelerdir?

 • Scooterların çevresel etkisi: Anlaşılması kolay, elektrikli scooterların en bariz faydası çevreci olmasıdır. Bir elektrik motoru ve büyük bir batarya ile donatıldıklarından, bu cihazlar kullanımları sırasında çevreyi çok fazla kirletmezler.
 • Trafikte mükemmeldir. Scooterın şehir trafiği açısından sağladığı avantaj takdire şayan. Benzer şekilde klasik veya elektrikli bisikletlerde olduğu gibi, scooter da arabaya başvurmadan kolayca hareket etmenizi sağlar. Bu, yoldaki geleneksel araçların azalmasına ve dolayısıyla trafiğin daha akıcı olmasına yol açar.
 • Garip gelebilir ama elektrikli scooter kullananların sağlığına da faydalar sağlıyor. Pozisyon bisikletten daha durağan olsa da, pedal çevirmenin sunduğu tüm avantajlarla birlikte, scooter kullanmak hafif veya orta düzeyde bir fiziksel aktiviteyi temsil eder. Ayakta durulduğundan ve aracın dengesini sağlamak gerektiğinden, aslında alt ekstremite ve göğüs kaslarının büyük bir kısmı kullanılır. Özellikle, bazı yeni testler, ağırlık merkezini korumak için ana eylemin karın kasları tarafından uygulandığını göstermiştir. Tabii ki, bu kaslı avantaj, özellikle de yoğun duman yoğunluğuna sahip bir yerde, kullandığınız yol tarafından iptal edilebilir. Bu nedenle filtreli kasklar veya duman önleyici maskeler kullanmak her zaman faydalıdır.

Teknojik Ürünlerin Beraberinde Gelen Avantajlar 

Teknoloji genellikle belirli sorunlara çözüm sunar. Belirli bir alanda belirli bir şeyi çözmeye yardımcı olan bir dizi kaynak, süreç veya tekniktir. Peki teknolojik ürünlerin avantajları nelerdir?

 • Bilgi herkes tarafından kullanılabilir. İnternetin pratik olarak dünya çapında bir bağlantıya ve dünyanın herhangi bir yerinde olup biten her şeyi takip etmek için hızlı erişime izin vermesi sayesinde bilgi teknolojisi çok gelişti. İnsanlar haberleri öğrenebilir ve bu konuda kararlar alabilir.
 • Ulaşım da teknolojiden yararlanmıştır. Daha hızlı ve daha uzun mesafelerde seyahat edebilmeniz mümkün. Ulaşım araçlarında yeni alternatifler ortaya çıktığı ve tüm yolculukların çok daha güvenli olması daha da fazla  yenilikler çıkmaya devam ediyor.
 • Teknolojik aletler ev işlerini kolaylaştırır. Gelişen teknoloji ve internet bağlantısı ve elektrik sayesinde, daha önce manuel olan (bulaşık makinesi, temizlik robotu, aydınlatma sistemi, güvenlik sistemi, otomatik kapılar…) farklı cihazların çalıştırılarak otomatik olarak yapılması mümkündür. Teknoloji, kullanıcılar için hayatı daha kolay ve daha kolay hale getirmeyi amaçlamaktadır.
 • Herkese açık kaynaklara erişim teknoloji sayesinde mümkündür. En popüler şeylerden biri girişimciliktir ve çoğu durumda bunun büyük kaynaklar olmadan yapılabileceği ve küresel ve teknik bağlantı ile kolaylaştırılabilir. Bu sektörde gelişen teknoloji sayesinde online mağazalar açabilir, ücretsiz kaynaklara erişebilir, dünyanın herhangi bir yerinden başka bir yerde bulunan bir işletmede çalışabilirsiniz.

Teknolojik Aletlerde Önemli Noktalar 

Her gün dünya nüfusunun çoğu, en küçük ve en basit eylemlerde bile teknolojik cihazlar kullanıyor. Bu kadar hızlı hareket eden ve teknolojinin öneminin işten eğitime, uzaktaki arkadaş ve akrabalarla iletişimden tıbbi bakıma kadar her alanda kendini hissettirdiği bir dünyada teknolojisiz yaşamanın neredeyse imkansız hale geldiği söylenebilir. Böyle bir senaryoda, zamana ayak uydurmak için, teknolojinin temellerini öğrenmek için biraz zaman ayırmak faydalı olacaktır ve ayrıca, belki de eksiksiz bir kursa katılarak çeşitli teknolojik cihazların uygulamaların ve web sitelerinin nasıl çalıştığını anlamak ilginç olabilir. Teknolojiden artık vazgeçemememizin nedenleri arasında, iletişimden eğlenceye kadar altı tane önemli nokta aşağıda rapor edilmiştir.

 • İletişim: Yeni teknolojilerin ilk ve en büyük hedefi, mümkün olan en kısa sürede daha fazla insanın iletişim kurmasını sağlamaktır. Sosyal medya ve benzeri araçlar çoğu zaman mesafeleri kısaltıp ilişkileri kolaylaştırarak insanların günün yirmi dört saati dahi olsa iletişim halinde olmalarını sağlar. Yeni teknolojiler sayesinde her alanda iletişim çok daha verimli ve çok daha basit hale gelmiştir. Çeşitli uygulamalar aracılığıyla yeni tanıdıklar edinmek veya eski arkadaşlar bulmak , istikrarlı ve kalıcı bağlar oluşturmak da mümkündür.
 • Emniyet: Kameralar, güvenlik sistemleri  veya hırsızlık önleme sistemleri, gelişen teknolojiler sayesinde çalışır durumdadır. Geliştiricilerin çalışmaları, genellikle her güvenlik sistemi için bir uygulama olduğu ve bu nedenle her şeyi her an kontrol altında tutmanın mümkün olduğu anlamına gelir.
 • İnternet: İnternet icat edilmemiş olsaydı küreselleşme asla gerçekleşmeyecekti. İnternet olmadan iş bile aynı olmayacaktı. İnsanlar artık dünyanın her köşesinden bağlanıp çalışabilme özgürlüğüne sahiptir.
 • Bilgi: İnternet ve yeni teknolojiler sayesinde, nüfusun çoğunluğunu sorgulamak, incelemek ve bilgisini derinleştirmek için sınırsız miktarda bilgi ve materyal vardır. Bilginin parmaklarınızın ucunda olması için bir tıklama yeterlidir.
 • Eğitim: Teknoloji, çoğu öğrencinin COVID – 19’dan kaynaklanan maksimum acil durum döneminde evde kalarak okumaya devam etmesine izin verdi. Ancak daha genel olarak eğitim, yalnızca zorunlu okula veya üniversiteye gidenler için değil, dünyanın her yerindeki herkes için daha erişilebilir ve karşılanabilir hale geldi. Son yıllarda, aslında, (dillerden programlamaya kadar) her şeyi öğreten eğitmenler ve öğretmenler ile birçok çevrimiçi platform doğdu ve kültürel geçmişlerini zenginleştirmek veya iş nedenleriyle yararlı bir şeyler öğrenmek isteyen herkes tarafından ziyaret edilebilir. Ayrıca, tabletler ve benzerleri gibi teknolojik cihazlar  öğretmeyi ve öğrenmeyi daha dinamik, kolay ve ilgi çekici hale getirdi.
 • Eğlence: Teknolojinin gelişmesiyle birlikte video oyunlarından dizilere  kadar eğlence dünyası da yükselişe geçti. Pek çok insanın boş zamanlarını geçirme şekli böylece değişmiştir.
Paylaş
En Çok Kiralanan Ürünler
Son Yazıları Kaçırma
Bültene Abone Ol

Kategoriler

Benzer
Bu Yazıyı Okuyanlar Bunları da Okudu
General Mobile GM Watch Akıllı Saat

General Mobile GM Watch Akıllı Saat

İkonik, mükemmel kalitesi, metalik dairesel tasarımı ve kolay değiştirilebilen silikon kayışı ile General Mobile GM Watch Akıllı Saat bir akıllı saatten çok daha fazlası. Onu

Huawei MatePad 11 

Huawei MatePad 11 

Huawei’nin her seferinde tablet tasarımında daha da mükemmelleşiyor.  Huawei MatePad 11 tablet, 2 Haziran 2021’de piyasaya sürüldü. Tablet, 2560×1600 piksel çözünürlük sunan 10,95 inç dokunmatik

Samsung Galaxy S21 FE 128 GB

Samsung Galaxy S21 FE 128 GB

Samsung Galaxy S21 FE 128 GB Galaxy S21 FE 5G, sevdiğiniz her şeyi 6,4 inç’e sığdırıyor. Arkadaşlarınızla bağlantı kurmak, yeni tutkular keşfetmek, canlı yayın yapmak

Yukarı Kaydır